čtvrtek 1. června 2017

Měsíční chvástačka (květen 2017)

Meme pořádané Judit

1.Knihy, které jsem si koupila


Většina mých přírůstků za květen pochází ze Světa knihy. U stánku Slovartu jsem si koupila tohle nádherné vydání The Knife of never letting go, do kterého jsem se okamžitě zamilovala. A co, že ji mám ve dvou vydáních v češtině... Útok titánů 11 jsem si spontánně koupila u Crew, protože jsem prostě potřebovala zjistit, jak to celé pokračuje. A Court of Wings and Ruin jsem měla předobjednané z BD už někdy před 2 měsíci, ale BD lehce nezvládlo předobjednávky, a tak mi kniha dorazila až v druhé půlce května. 


Dorazila mi i jedna manga z BWB - Devils and Realist Vol. 2. Já je jednou dosbírám. Na SK jsem pak u Slovartu koupila za padesát korun Morning Star, kterou jsem sice kupovat neplánovala, ale za tu cenu... neberte to. Za blogerskou slevu jsem si pak u Joty koupila Povídky podivných.

The Casquette Girls  (The Casquette Girls Series Book 1)Bellamy and The Brute

Budeme dělat, že jsem si e-book Bellamy and the Brute koupila v květnu a ne v dubnu (zapomněla jsem). Přihodila jsem k tomu rovnou The Casquette Girls, jejichž anotace zněla fakt slibně.

2. Knihy, které jsem dostala


S Kath jsme povyměňovaly nějaké knihy, a ke mně se tak dostal Dark Kiss. Tuhle knihu už mám rozečtenou od roku 2013 a pořád jsem se k ní nedostala. Tak třeba...

3. Knihy, které jsem dostala jako recenzní výtisk


Na SK jsem si vyzvedla u Slovartu i výtisk Paní půlnoci, na kterou se neskutečně těším. Od CooBoo mi dorazila Láska & gelato a od Knihcentra Generace velkého třesku.


Na CooBoo sraze jsme také dostali ARC Ledové krve, která byla naprosto báječná. Na srazu AM jsme si pak mohly vybrat nějaké knížky a já ulovila Po zemi bloudím dál a Bajky barda Beedleho v krásném novém vydání.

Falešný polibek (Kroniky pozůstalých, #1)

Dorazil mi jeden recenzní e-book, a to Falešný polibek od CooBoo.

A nakonec všechny pohromadě :)


Co jste si pořídili vy? 

Žádné komentáře :

Okomentovat