čtvrtek 11. července 2019

Měsíční chvástačka (květen a červen 2019)

Meme pořádané Judit

Knihy, které jsem si koupila


Jak už to u mě bývá, nesměla chybět objednávka na Gildii s novinkami z polské mangy. A že toho byla pořádná nálož. Shirayuki 4, Goblin Slayer 5, Angels of Death 5, Danganronpa 2, Labyrint 3, Kamisama Kiss 18, Bloom Into You 2 a další. V Itálii jsem si pak koupila jako suvenýr JoJo: Steel Ball Run 8


V objednávce z Gildie byly i Natsume 4, Food Wars 15, Akame ga Kill 5, Pijany 2, Ao haru ride 3, Kiss Him, Not Me 6 a 7 a Perfect world 3.


Na Světě knihy jsem si koupila Tess z D'Urbervillu a One. V předobjednávce mi pak dorazily Dark Shores a v LK jsem ukořistila Možná v jiném životě


 V objednávce z Gildie byla i dvojka Mahou Shoujo Site, Yuru Camp 2 a Citrus 2. Na Comic Coně jsem si ve Varšavě pořídila Bakemonogatari 1 a Wotakoi 1.


Z Gildie mi pak dorazila i trojka Oka Horuse. Na SK jsem si pak koupila ještě Golden Sona


Sice trochu neknižní, ale mám tu i nějaký merch, který jsem si koupila na Comic Conu. Hrníček s No Game, No Life, časopis Kawaii, pak merch s Jojem a Funko Pop Boromira. 


V červnu jsem si za zkoušky rozhodla udělat radost a koupila jsem si The Modern Faerie Tales od Holly Black. 


A nakonec tři kousky, které fyzicky nemám doma, ale došly mi k přítelovi do USA. Jako první Memento, které jsem dostala k předobjednávce Aurory Rising. A pak ještě výhra z Goodreads, arc knihy Missing, Presumed Dead.


Knihy, které jsem dostala jako recenzní výtisk


 Jako první tu mám recenzáky od Slovartu, z kterého mi dorazily Nástroje smrti 4, 5 a 6. Od Joty pak Mapa dní


Pak tu mám něco od Fantasye. Tokijského ghúla 14, Tokijského ghúla: Dny a Čarodějovu nevěstu 7. Od Knihcentra pak Ve stínu hvozdu.


Od Slovartu jsme na SK také dostali Dceru života, Mlčeti zlatá rybka a Divou Báru a jiné dívky na útěku.


Od albatrosmedia mi pak dorazily A oceán byl naší oblohou, Tomík na cestách, Má chudinka Jane, Láska a štěstí a Na cestě létem


V červnu mi pak dorazily pouze tři recenzáky. Od Fantasye Srážka světů, Návrat královny Chrysalis a Spolek nemrtvých holek

A nakonec všechny pohromadě. Nejdřív kupička za květen!A pak kupička za červen! A co jste si pořídili vy?

2 komentáře :

  1. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

    OdpovědětSmazat
  2. Wow!!! Opět samé nádherné kousky. ;) :D

    OdpovědětSmazat