pondělí 8. října 2018

Halloweenský knižní hop 2018 - Přihlašování


Už od založení svého blogu v roce 2012 každoročně pořádám Halloweenský knižní hop, který se stal na tomhle blogu takovou malou tradicí. Hopy dříve bývaly hodně oblíbené a je celkem škoda, že už je nikdo moc nepořádá, protože upřímně... kdo by nechtěl soutěže o knížky?

Co je knižní hop?

Knižní hop je série soutěží (giveaways), která probíhá ve stejném termínu. Účastníci hopu se přihlásí do společného linkovače, který bude odkazovat na jejich blogy. Ten následně umístí do soutěžního článku, takže se soutěžící budou moci rychle dostat na další soutěž.

Pravidla:
  • Hop trvá od 31.10. do 11.11.2018
  • Zapište svůj blog, instagram profil či youtube profil do linkovače níže.
  • V den Halloweenu, tudíž 31.10. zveřejníte článek, post či video se svou soutěží. Cenou musí být kniha (knihy) či knižní merch dle vašeho uvážení. V článku či postu či videu také uvedete linkovač, aby ostatní mohli odhopkat na ostatní soutěžní příspěvky a zúčastnit se ostatních soutěží. Nezapomeňte také na obrázek hopu s uvedením toho, kdo ho pořádá, tudíž mě. Nově je možné mít soutěž i na Instagramu či YouTube.
  • Účast v hopu je pouze dobrovolná, nikdo vás do něj nenutí :D
  • Přihlašovat se můžete do 25.10.2018, poté se linkovač uzavře. 
  • Do závorky v linkovači napište, zda bude vaše giveaway pouze pro Čechy, Slováky či pro oboje.

Odkaz na linkovač vám zašlu co nejdříve. Pro lepší orientaci prosím ty, co se budou hopu účastnit, aby zanechali rovnou v komentářích i e-mail, abych vám měla kam poslat kód na linkovač. Pokud máte soutěž na youtube nebo na instagramu, linkonvač uvádět nemusíte, stačí do postu či na svůj profil hodit odkaz na tento článek, kde linkovač je.

To by bylo prozatím asi vše, v případě dotazů se na mě obraťte soukromě na e-mail či FB stránku.

A tady je linkovač:
13 komentářů :