
Zobrazují se příspěvky se štítkemHistorky z cest. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemHistorky z cest. Zobrazit všechny příspěvky
pátek 8. listopadu 2019
středa 30. srpna 2017
První zkušenost s Airbnb + dobrodružství z Itálie
![]() |
| Řím |
Studovat cestovní ruch má svoje výhody i nevýhody. Pokud rádi cestujete stejně jako já, budou vás neustále historky z cizích zemí, kterými vás profesoři každý týden zahrnují, ponoukat k tomu podniknout něco sami. Možná se dozvíte i nějaké užitečné tipy, co se týče ubytování nebo levnějších letek. Já jsem touhle cestou narazila na web Airbnb, o kterém jsem sice slyšela už dřív, přímé zkušenosti jsem s ním ale neměla.
neděle 6. července 2014
Gettin' down on Friday aka English camp report
A jsem tu už tradičně s menším reportem z English campu. Tento rok jsem k Willindě z My Books - My Loves přibrala ještě Kath z Kath's world of books, takže to byla taková menší knihomolská jízda. Společnost mi dělal i plyšák Jack, o tom více ale v samostatném článku.
neděle 7. července 2013
How I Met My Blogger Friend po Americku
Asi vám už došlo, kde jsem tento týden trávila svůj volný čas. Stejně jako každý rok, i letos jsem už počtvrté navštívila English camp se svými přáteli z Mládeže HK. Tentokrát mne doprovila i Willinda z My Books - My Loves.
pondělí 10. září 2012
Historky z cest - Anglie

Všemi Čechy opěvovaná Anglie s hlavním městem Londýnem. Ostrovní království, které je známé svými double-deckery, gardisty ve vysokých čapkách a jízdou vlevo. Až do loňského školního roku se mi nesnilo o tom, že bych se tam mohla kdy podívat, přímo do srdce Londýna. Pro vysvětlení - naše škola, Obchodní akademie, nikdy moc nepropagovala jazykové pobyty a nikdy je nedělala mimo nějaké to Rakousko. Jaké překvapení nastalo na začátku roku, když nám naše nová šílená angličtinářka řekla, že naši školu vybrala Evropská unie do nějakého projektu s jazyky. Už tehdy jsem si říkala, že se tam musím stoprocentně dostat.
neděle 19. srpna 2012
Postrcrossing a Historky z cest (1)
Propadla jsem tomu stejně jako ostatní. A o co se jedná? Postcrossing je projekt, ve kterém se posílají pohledy do celého světa. Na oplátku samozřejmě dostanete něco i vy. Je to vážně zábava a ještě máte možnost potkat nové lidi. Pro maniaky do cestování jako já je to to pravé.
A jak to funguje? Hezký článek o tom napsala Myanmar ZDE. Takže pokud chcete začít, tak neváhejte. Oficiální stránka je ZDE.
A jelikož se tohoto projektu hodlám účastnit, tak tu vždy najdete týdenní shrnutí a fotky toho, co mi přijde.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky
(
Atom
)


